Hliníková Láhev 400 ML | SONIC

rating

SKU: w1106

Robustní láhev vyrobená z hliníku, s níž se děti budou moci pít pohodlně a bezpečně, a to díky své trysky a bezpečnostní uzávěr, který zabrání náhodnému rozlití a úniky.Tělo je zdobené originálními vzory založené na některé z hlavních postav ve vaší oblíbené série, která bude nejmenší v Domě chcete, aby ji vzít kamkoliv.

-Vyrobeno z hliníku

-Bezpečnostní zástrčka

-Kapacita: 400 ml

-Oficiální licence

Štítky: lightroom 6 full, horké předměty měřidla, gorros pull bear, jak sezón drát, kůže svetry, velký theft auto, nafukovací panny, písmeny peněženky, jcm technologies.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Související produkty

Související
Herní sada nádobí bude přitahovat pozornost svou malou paní a jí nedovolí se nudit.Hry s takovou sadou přispět k rozvoji představivosti a fantazii, rozšiřovat slovní zásobu, roubování některé sociální dovednosti.S touto sadou kukly vaše dítě bude vždy plný!
69.71 Kč
Související
Popis: Poznámka 1:je To ruční práce, takže prosím, pochopit, že to není 100% perfektní!!! Poznámka 2:barev bude náhodně poslal, díky za pochopení Materiál: pryskyřice Vhodné pro 1/12 panenky dům nebo 1/6 panenka Obsah balení:5ks x domeček pro panenky, pít, láhev Poznámky: V
71.45 Kč 49.23 Kč
Související
Dřevěné simulace výživné snídaně chléb skupina, vaření, hračky pro děti chlapci dívky, dítě, vzdělávací hračky play house Popis produktu: - Výrobek materiál : Buk - Hmotnost produktu : 1,1 kg - Rozměry výrobku : podrobnosti viz strana - Vhodný věk : nad 3 roky starý Funkce
1 510.07 Kč 890.96 Kč