Kotě jménem Gav, kniha AST 100933-5

rating

SKU: w18379

V knihách ze série "čteme sami bez mámy", budete setkat se s nejslavnější hrdinové z nejlepších dětských autorů.Velké písmena a slova, s dopady vám pomůže snadno přečíst celou knihu od začátku do konce.Si knihy z této série a číst pohádky, příběhy a básně s jasnými obrázky.Vezměte je s sebou na cesty, na procházku, přečtěte si se svými přáteli!

Množství: stran: 64.

Typ krytu: Měkká.

Ilustrace : Barevné.

Kniha velikost: 21x16.3x0.5 cm.

ISBN : 978-5-17-100933-5.

  • Značka: NIC

Štítky: korálek indiána, anime oblečení zelené, dospělosti hračky, panenky, banán 4mm alligator, 20d premad volum ventilátor, 2 pin magnetický kabel, kolo kolo dámské, taška dětské barevné džíny, černý fix umělců.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Související produkty

Související
Žehlička corsary Č. 38 BOJI V MAYAPIL Číslované kolekce-komiks Obličejové Název: Iron corsary Editorial: Bruguera Linka: Mládež Literární šperky Formát: Comic Book Vazba: Střižových Otisk: Překlad Rozměry: 26x18 cm. Číslování: 58 Pages:
319.35 Kč
Související
Na husté lepenky stránkách knihy této série jsou shromažďovány pouze nejlepší básně a pohádky.Ten kluk se šíleně líbí barevné ilustrace, a on je jistý, že zájem o čtení.Kryty jsou pokryté lesklé laminace, což dělá knihy více příjemné na dotek.Kvalita kartonu zajistí dlouhodobé používání.Dítě
59.25 Kč
Související
O knize: Tato kniha použít zjednodušená Čínština a pinyin.Autor si vybrat klasické a zajímavé příběhy v jednoduchých Čínštině, které jsou úzce souvisí s Čínské Základní školy studenti úrovni informace o Výrobku: Název :Le Roman de Renard/Reynard Fox Věk: 7+ Vydavatel: Heilongjiang Fine Arts Nakladatelství
208.91 Kč