10pcs 12*100mm Prošlé lékařské sutureless obočí řezání pásky prevenci pooperační rány hyperplazie podpora hojení jizvy

rating

SKU: w602

Vezměte prosím na vědomí, že tato položka již vypršela v roce 2020. Prosím, nekupujte to, pokud si mysli.

Zdarma šev pásku

Specifikace produktu: 6 mm*100 mm(5 proužky), 12 mm*100 mm(3 proužky)

》Použitelné do: operace nad hrudník, jako jsou: císařský řez chirurgie, operace prsou, operace krku, operace obličeje.Role: snížení přirozené napětí kůže, tak, že sekrece z rány fibroblasty se snižuje, čímž se snižuje a tlumí růst masa tkáně, podpora hojení ran po operaci, prevenci a omezení vzniku jizev!

Složení materiálu: dovážené lékařské lepidlo citlivé na tlak, dovezené umělé silný hedvábí, bude dovezeno na ultra-tenké prodyšné netkané textilie.

"popis produktu:

Poskytuje krásný, nízký-infekce řešení pro akutní hojení ran, snižuje nebo zabraňuje zranění šití, snižuje infekce rány, zlepšuje komfort pacienta; zvyšuje zranění odpor, snižuje hojení jizev, a výrazně zlepšuje estetiku po hojení ran; Silný, aby uzavření rány; indikace: chirurgická pohotovost malý uzavření rány; obecné operaci, uzavření rány; uzavření gynekologie a porodnictví chirurgické incize, jako je císařským řezem; péče o ránu po začátku švu odstranění nebo kožní steh; estetické hojení, Zabránit zranění z krakování a snížení tvorby jizev.Podle lékařské literatuře, pooperační hojení ran, pokud se používá s lékařskou šití pásku, může snížit riziko infekce a jizev po operaci, za účelem dosažení účinku rány estetiky.Použití švu páska je nadále pro příštích 3-6 měsíců, protože toto období je kritické období pro vznik jizev a i nadále dostatečný tlak, aby se snížila možnost vzniku jizvy.

"Instrukce:

Vyčistěte a vysušte ránu a aplikovat pásku od centra ránu kolmo k ráně.Rána je pak aplikován vertikálně na obou koncích rány v symetrický interval (vzdálenost asi 0,2 cm široké).Dlouhodobé užívání, efekt je lepší.

Vodotěsný a prodyšný obvaz může být aplikován na horní straně švu-zdarma páskou, aby se zabránilo vlhkosti a bakterií od invaze a urychlení hojení ran.Je doporučeno použít nepromokavou a prodyšný obvaz izolovat vodu a vyřešit problémy ve sprše.

》Rozdíl mezi švu-zdarma páskou a jizva nálepka:

Šev-zdarma nahrávce, jak už název napovídá, je druh páska, která se používá k vytáhnout kůži řez na obou stranách dohromady, čímž se eliminuje šicí epidermis a zanechává na jehlu oko na epidermis.Pro řezy s malé napětí, mohou být použity samostatně stanovit přímo na ránu.Pro řez s velkým napětím, podkožní vrstva by měla být sešita s steh, a pak epidermální vrstva je pevná s steh-zdarma páskou.Použijte šev-zdarma pásku odstranit stehy na kůži v předstihu, aby se zabránilo dírky zjizvení.Poté, co vlákno je odstraněn, pásky mohou být použity po dobu 1 až 2 měsíců, které mohou snížit riziko vzniku zranění a další se zabránilo zranění z stává širší.

Jizva patch, jako anti-zjizvení drog, jeho hlavní zásadou je podporovat obnovu a zjemnění rány a inhibují proliferaci jizvy prostřednictvím specifických silikonový gel uvolnění a místní hydrataci.Viskozita lepidla film je zajistit přítomnost patch, ne pro snížení zranění.

Šev-zdarma pásku pouze hraje roli ve snižování rány a zabraňuje praskání v rané fázi hojení rány.To je samozřejmě důležité, před a po šití odstranění, ale jak se zranění obnoví a léčivá síla se zvyšuje, postupně ztrácí svou účinnost.V tomto bodě, měli byste použít jizvu nálepka v čase.

Produkt úvod

Účinně zkrášlit hojení a snižuje možnost vzniku jizvy

1. Rány po operaci

2. Nůž/cut v každodenním životě

1. Unikátní pevnost svazek vláken, který poskytuje dostatečné napětí, aby se snížila možnost zranění rozdělení po operaci a snížit riziko vzniku jizvy

2. Medicinální hypoalergenní akrylátové lepidlo

3. K dispozici v různých velikostech pro různé velikosti rány

4. Jód-zdarma páska má antibakteriální účinek a snižuje riziko infekce

Způsob použití

1. Důkladně vyčistit ránu a okolní kůži až 8 cm s fyziologickým roztokem, než čekání na kůži zaschnout.

2. Vyjměte karty s pásky a jemně vytáhněte pásku na 45 stupňů.Vložit začíná od středu rány a páska se lepí kolmo na ránu, aby zcela naplnit ránu.

3. Když páska je pevná, není nutné být od sebe, nebo se překrývají, a netahejte za pásku

4. Prosím, i nadále používat tento produkt na 3 - 6 měsíců

Uzavření rány Systém - Non-seal tape - pro rány po minimálně invazivní a endoskopické operace

Samostatné pásky - speciální pro rány po minimálně invazivní a endoskopické operace

Šev-zdarma páska obsahuje "anti-napětí svazek vláken" a má pevnost v tahu, což snižuje možnost vzniku jizvy.

Vnější vrstva je pokryta nepromokavý a prodyšný obvaz, aby účinně izolovat a vyřešit hydroizolační požadavky sprcha.

Dva-in-one nový design, pooperační péče o rány účinnost se zlepšila

funkce výrobku

1. Zdarma šev pásky / transparentní oblékání, dvojitý efekt

Snadné ovládání a úsporu času.

2. Zdarma švu páska s unikátní pevností vláken, svazku

Poskytuje dostatečnou odolnost vůči napětí, snižuje riziko zranění prasknutí po operaci, a brání tvorbě jizev.

3. Vodotěsný a prodyšný obvaz PU materiál

Transparentní, ultra-tenký, snadno pozorovat

Zcela nepromokavé a prodyšné, to řeší vodotěsný potřeby sprchou a zlepšuje spokojenost pacienta.

4. Speciální konstrukce rámu

Centrální transparentní okno, rám-typ uvolnění papíru štěrbinou design, snadné ovládání, snadné držet na rány, aby se dosáhlo dobrou fixaci.

  • Typ Položky: Šle A Podporuje
  • Původ: KN(Původu)
  • Péče o tělo díly: ostatní péče o tělo díly

Štítky: klasická adrenální hyperplazie, atypické epiteliální hyperplazie, alergická rýma zánět vedlejších nosních dutin, novorozence umýt, omítky hypertenze patch, omítky hyperplazie, krém stiskněte, jizva křemíku, fokální nodulární hyperplazie jater, zbavit hyperplazie mazových.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Související produkty

Související
Vlastnosti: ✔Materiál: Silikon,měkký a šetrný k pokožce, aby se chránit vaše tělo, zdraví,velkou flexibilitu, obvod pasu, nastavitelný obvod pasu, nastavitelný obvod pasu, Velikost: 65-102cm; ✔Ideální pro váš aktivní životní styl,speciální spodní prádlo je sexy a jemné design,toto spodní prádlo skrýt
2 352.67 Kč 1 646.87 Kč
Související
2ks Puchýř Korektor Toe Oddělovač Dlaha Korekční Systém Zdravotnických Zařízení Hallux Valgus Nohy Péče Pedikúra Protetiky Tato podpora byla určena pro denní a noční použití.To je velmi pohodlné na nošení a je nastavitelný, aby byla zajištěna maximální uživatelské pohodlí a podporu.Měkké a nastavitelné
87.14 Kč 61.00 Kč
Související
Vlastní Topení Magnetický pás Pás Podporu Zdravotní Péče, Pohodlné pro Ženy, Muže Funkce: To je přenosný zadní pás bederní podpůrný pás. Ortéza pás může pomoci zlepšit krevní oběh a poskytují terapeutické teplo, tak, že byste opravdu cítit teplo, zvláště když jste na cestách. Tento
108.70 Kč 70.58 Kč