Intel Core i5-9600KF procesoru 3.7 GHz box 9 MB Smart Cache

rating

SKU: w673

Core i5-9600KF, 9na procesor generace®Core™I5 3,7 GHz, LGA 1151, PC, 14 nm

Kompatibilní s Intel paměť®Optane™

Intel paměť®Optane™je nový a revoluční non-volatilní paměť typu, které leží mezi systémové paměti a skladování s cílem urychlit výkon systému a schopnost reagovat.Když v kombinaci s Intel storage technology řadič®Rapid, spravovat více úrovních skladování plynule při prezentaci jednu virtuální jednotku operačního systému, to umožňuje časté používání dat na pobyt v nejvyšších skladování úrovni.Intel paměť®Optane™Vyžaduje hardwarové a softwarové konfiguraci.

Technologie Intel verze®Turbo Boost

Technologie Intel®Turbo Boost dynamicky zvyšuje frekvenci procesoru, když je to nutné využitím tepelné a energetické expanze, takže budete mít zvýšení rychlosti, když ji potřebujete, a zvýšení energetické účinnosti při ne.

Intel Virtualization Technology®(VT-x)

Intel Virtualization Technology (VT-x)®umožňuje hardwarové platformě fungovat jako několik virtuálních platforem.To nabízí lepší řízení kapacity omezením prostojů a zachování produktivity přes izolaci výpočet činnosti v samostatné oddíly.

Intel Virtualization Technology®For directed I/O (VT-d)

Intel Virtualization Technology®Pro led I/O (VT-d) i nadále z existující kompatibility pro IA-32 virtualizace (VT-x) a procesoru Itanium®(VT-i), přidání nové kompatibilní virtualizace I/O zařízení.Intel VT-d může pomoci koncovým uživatelům zlepšit zabezpečení systému a spolehlivost a také zvýšit výkon I/O zařízení ve virtualizovaném prostředí.

Intel®VT-x with extended page tables (EPT)

Intel®VT-x with extended page tables (EPT), také známý jako překlad adres druhé úrovně (SLAT), dává zrychlení na virtualizované aplikace s intenzivním využití paměti.Tabulka stránek rozšířena na Intel Virtualization Technology Platformy®Snížit další paměť a náklady na energii, a zvýšit výkon baterie tím, že optimalizuje stránky, tabulky, správa hardware.

Intel®64

Architektura Intel®64 nabízí 64-bitové počítačové zpracování na serveru platformy, pracovních stanic, PC a notebooků, když v kombinaci s kompatibilním softwaru.Intel 64 architecture, zlepšuje výkon tím, že umožní systémů adresovat více než 4 GB fyzické paměti a virtuální.

Sada instrukcí

Série pokyny naleznete základní sadu příkazů a instrukcí, které mikroprocesor zná a může nést provádí.Hodnoty uvedené je to, co Intel instrukční sadu tohoto procesoru je kompatibilní s.

Návod Nastavení Rozšíření

Instrukční sada rozšíření jsou další instrukce, které mohou zvýšit výkon při provádění stejné operace s více datovými objekty.Ty mohou zahrnovat SSE (Streaming SIMD Extensions) a AVX (Advanced Vector Extensions).

Volnoběh státy

Nečinnost států (Státy, C) jsou použity pro úsporu energie, když procesor je neaktivní.C0 je provozní stav, což znamená, že CPU pracuje správně.C1 je první stát z nečinnosti, C2 druhý, atd., kde je více energeticky úsporných opatření jsou provedena pro C-státy s vyšší číselné hodnoty.

Technologie Intel SpeedStep®Enhanced

Technologie Intel SpeedStep®Lepší je moderní prostředek umožňující velmi vysoký výkon a zároveň splňuje potřeby pro ochranu napájení přenosných systémů.Technologie Intel SpeedStep®Tradiční přepne tandemu napětí a frekvence mezi vysokou a nízkou úrovní, v reakci na zatížení procesoru.Technologie Intel SpeedStep®Lepší je vyvinuta v architektuře pomocí návrhu strategie, jako je vzdálenost mezi napětí a frekvence změn, a hodiny a recovery partition.

Monitorování Technologie Tepelné

Thermal monitor technologie chrání teplotní chyba procesoru balíčku a systém přes několik tepelných řídící funkce.Digitální teplotní Čidlo (DTS) v matrix detekuje tělesnou teplotu, a tepelné funkce správy snížit balíček spotřebu energie a tedy teplota, kdy bude nutné udržet provozní omezení, normální.

Technologie Intel®Identity Protection

Intel Identity Protection Technology®je integrovaný bezpečnostní token technologie, která pomáhá poskytovat jednoduchý způsob, odolné vůči změnám, jak chránit přístup k váš klient a obchodní data před hrozbami a podvodu.Intel Identity Protection Technology®Poskytuje hardwarové testování unikátního uživatele PC na webové stránky, finanční instituce a služby sítě, který ověří, že se snaží vstoupit není malware.Intel Identity Protection Technology®To může být klíčovou složkou ve dvou-faktor autentizace řešení pro ochranu vašich informací na webových stránkách a obchodních účtů.

Štítky: core i3 intel, 9400f i5, i5 10600k inženýrství, intel i5 10600kf, 9900k, i5 notebooku procesor, i5 9600k chladič, 9600kf, mini android tv box amlogic x96, i5 quad.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Související produkty

Související
AMD Phenom II X2 B57 x2 B57 CPU Procesor Dual-Core (3.2 Ghz/ 6M /80W / 2000GHz) Socket am3 am2+ 938 pin Vítejte v našem Obchodě, Pokud si koupíte větší množství, Prosím kontaktujte nás, ZÁRUKA: POLOŽKA je dodáván s 180 dní záruka; Ověřit model kompatibility před nabízení; Pokud je produkt obdrželi,
265.76 Kč
Související
Ryzen 3700x, Ryzen 7, 3,6 Ghz, Socket Am4, Pc, 7 Nm, 3700x AMD 3700X, Ryzen.Processor Family: AMD Ryzen 7, frekvence procesoru: 3,6 GHz, patice procesoru: socket AM4 Paměťových kanálů: Duální, typy paměti, které podporují procesor: DDR4-SDRAM, pamětí frekvencí, které podporuje procesor: 3200 MHz.Thermal design
9 648.12 Kč